|  ورود به سايت
  کمينه

 

چاپ  
گروه های درسی دوره اول متوسطه کمينه

گروه هاي آموزشی
 ریاضی
 زبان
 قزآن
 عربی
 علوم تجربی
 هنر
 حرفه و فن
 علوم اجتماعی
 ادبیات 

آمادگي دفاعي

چاپ  
آمار بازدید کمينه
چاپ  
اخبار گروههای آموزشی کمينه

| خبر خوان

Untitled Document

بارم بندی دروس دوره اول متوسطه درسال تحصیلی 94-93

قابل توجه مدیران و دبیران وسرگروه های دوره اول متوسطه

بارم بندی دروس دوره اول متوسطه

برای دریافت بارم بندی دروس دوره اول متوسطه درسال تحصیلی94-93 کلیک فرمایید.


Untitled Document

لیست فراخوانها ومسابقات وجشنواره های گروه های آموزشی دوره اول متوسطه

همکاران محترم جهت اطلاع از  فراخوان ها و مسابقات و جشنواره های گروه های آموزشی دوره اول متوسطه استان کلیک نمایید.


Untitled Document

آشنایی با طرح نظارت بالینی

 همکاران محترم جهت آشنایی با طرح نظارت بالینی(بازدید ازکلاس های درس با رویکرد نظارت بالینی ) کلیک نمایید.


Untitled Document

ضرورت درج کد پرسنلی همکاران به همراه آثار ارسالی

 

قابل توجه کارشناسان محترم گروههای آموزشی و دبیران ارجمند

مقتضی است همکارانی که با شرکت در مسابقات ، فراخوان ها ویا با ارسال محتوای الکترونیکی ، نقد کتب ، طراحی سوال و هرگونه فعالیت با گروه تکنولوژی وگروههای آموزشی متوسطه استان همکاری می نمایند حتما  کد پرسنلی همکار روی  اثر درج گردد.

 


porjavadi porjavadi 3 0 2010-02-05T18:44:00Z 2010-02-05T18:44:00Z 1 16 95 Home 1 1 110 11.6360 false false false MicrosoftInternetExplorer4

چاپ  
برنامه حضور مدير اجرايي گروههاي درسی دوره اول متوسطه کمينه
 نام و نام خانوادگيسمتپست الكترونيكيتلفن همراهروز حضور
بهمن برادرانمدیر اجرایی 35564143 شنبه تا پنجشنبه
چاپ  
جدول سطوح حیطه های شناختی کمينه

چاپ  
مشخصات اعضای گروه های درسی دوره اول متوسطه 94-93 کمينه

 

 

ردیف

 

نام ونام خانوادگی

سرگروه/عضوگروه درس

 

مدرک تحصیلی

 

سابقه خدمت

 

روزهای حضور در گروه استان

 

تلفن همراه

1

 

اشرف داورپناه

سرگروه/قرآن ومعارف اسلامی

 

لیسانس

28

شبه - یکشنبه

09141048461

2

 

ربابه محمدی

سرگروه / عربی

لیسانس

24

شنبه _دوشنبه

09146575469

3

محمدحسین ممقانی

عضو گروه/عربی

فوق لیسانس

20

شنبه

09141025288

 

4

عبداله طالشی

سرگروه/مطالعات اجتماعی

فوق لیسانس

18

یکشنبه پنجشنبه

09141073262

5

شهلاعیوضی

 

عضو/مطالعات اجتماعی

لیسانس

28

یکشنبه

09148449758

6

افسانه امیدآذر

 

سرگروه/ ریاضی

لیسانس

23

یکشنبه

09144113858

7

 

نوشین باقری موسوی

عضو/ ریاضی

لیسانس

23

یکشنبه

09143065989

8

 

مرضیه قصابی

سرگروه/ علوم تجربی

فوق لیسانس

23

شنبه _دوشنبه

09144108539

 

9

شهناز اکرمی

سرگروه/ کاروفن آوری

لیسانس

22

شنبه -دوشنبه

09141087665

10

فریبرز رضاخانلو

عضو/کاروفناوری

فوق لیسانس

23

دوشنبه

09141045635

 

11

منیژه حبلی خسروشاهی

سرگروه/ زبان انگلیسی

لیسانس

21

سه شنبه _چهارشنبه

09141198548

12

بیتا یزدانی

عضو/ زبان انگلیسی

فوق لیسانس

21

سه شنبه

09144114918

 

13

معصومه محمدی

سرگروه/ هنر

لیسانس

15

شنبه-یکشنبه

09144061866

 

14

محمد حنیفه نژاد

سرگروه/ادبیات فارسی

لیسانس

20

چهارشنبه-پنجشنبه

09141044965

15

طاهر باقری

عضو/ ادبیات فارسی

لیسانس

24

پنجشنبه

09144147193

چاپ